2023 Wakacyjne półkolonie

Letnie warsztaty w Szkole The Best

Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 12 roku życia na tematyczne warsztaty na terenie Szkoły Języków Obcych The Best.

Dlaczego warto wziąć udział w warsztatach organizowanych przez Szkołę The Best?

• Zapewniamy profesjonalną opiekę nad Twoim dzieckiem już od godziny 7.30 rano do 16.15.

• Zagwarantujemy Twojemu dziecku rozwój poprzez zabawę, sprawimy, że Twoje dziecko nie będzie się nudzić ani przez chwilę

• Twoje dziecko weźmie udział w kreatywnych zajęciach lubianych przez dzieci (warsztaty eksperymentalne, plastyczne, zagadkowe gry terenowe, kulinarne, językowe).

• Zapewnimy naukę przez zabawę w gronie rówieśników, zamiast komputera, komórki czy telewizji

W PROGRAMIE

BAJKOWA CHEMIA

BAJECZNA MYDLARNIA -  jak prawdziwi chemicy od podstaw przygotujemy piękne, pachnące mydełko z płatkami kwiatów, które będzie idealne do domowej kąpieli.

HODOWLA KRYSZTAŁÓWBAJECZNA MYDLARNIA - otworzymy własną mini hodowlę kryształów. Czy zastanawialiście się kiedyś jak powstają kryształy? Na naszych warsztatach okryjemy tą tajemnicę i wyhodujemy kolorowe kryształki.

SLIME FACTORY, CZYLI ZABAWA Z GLUTKAMI - nauczymy się proporcji aby stworzyć idealną, a przy tym prostą masę na “glutka”. Dodając do niego barwnik lub brokat uzyskamy unikatowe slimy.

WARSTWOWY KOKTAJL OWOCOWYBAJKOWA CHEMIA - ostatnim warsztatem będzie skomponowanie orzeźwiającego, pełnego witamin koktajlu warstwowego!

WARSZTATY PROSTO Z POŁUDNIOWEJ AFRYKI

BOBOTIE - to będzie prawdziwe kulinarne wyzwanie dla naszych warsztatowiczów. Ugotujemy pyszne narodowe danie Południowej

Afryki. Kto już nie może się doczekać?

GRAMY W KRYKIETA I RUGBY - poznamy zasady gry dwóch popularnych sportów Południowej Afryki z prawdziwym fanem tych aktywności. A następnie weźmiemy udział w mini zawodach.

WYJĄTKOWE PANCAKES - przyrządzimy smakowite Południowoafrykańskie naleśniki z cukrem cynamonowym według tradycyjnego przepisu. YUMMY ;)

ORIGAMI  - weźmiemy udział w artystycznych warsztatach podczas, których za pomocą, kolorowych kartek papieru skonstruujemy kolorową Afrykańską łódkę.

ZABAWA NA 100 RÓŻNYCH SPOSOBÓW

BUDKA Z LODAMI - otworzymy własną lodową budkę, pobawimy się w sprzedawców i będziemy wydawać kolorowe, ozdobione lody w różnych smakach.

BALONIADA - językowe gry z balonami z wodą.

PUPPET SHOW  - własny kukiełkowy teatr w szkole THE BEST, czy to możliwe?  oczywiście ;) Stworzymy własną scenerię, kukiełki oraz scenariusz aby zabawić się w teatr.

PIKNIK W OGRÓDKU - spędzimy też czas na świeżym powietrzu gdzie zaplanujemy idealny piknik na letnie popołudnia.

SZTUKA Z RECYKLINGU - nasi kreatywni warsztatowicze stworzą dzieło sztuki z pustych opakowań i nietypowych kształtów inspirując się ekologią.

• wyżywienie: drugie śniadanie (drożdżówka + napój) oraz obiad (drugie danie)

• warsztaty: 5 godzin warsztatów dziennie z przerwami włącznie: 9.30 - 14.30

• świetlicę:​ możliwość pozostawania dzieci pod opieką od godziny 7.30 - 9.30 oraz 14.30 - 16.15

Terminy: 26.06 – 30.06.2023r. (5dni)

Od godz. 7.30 do godz. 16.15

Cena za 5 dni z wyżywieniem:  659zł

Rabat 10% dla drugiego dziecka w rodzinie!

Liczba miejsc ograniczona!
✍Zapisy: