O nas

Szkoła Języków Obcych The Best to szkoła językowa z 10-letnia tradycją w nauczaniu języków obcych. Nasi lektorzy to nie tylko nauczyciele wykonujący swoje obowiązki zawodowe. To przede wszystkim pasjonaci, dla których priorytetem jest ciągle doskonalenie swoich umiejętności nauczycielskich. Czujemy uczniów oraz ich potrzeby i trudności i z zaangażowaniem prowadzimy nasze zajęcia.  Staramy się, aby miały one wysoką jakość nauczania, dbając o różnorodne techniki nauczania, dążąc do maksymalizacji produktywności uczniów podczas zajęć. Dbamy o to, aby uczniowie przełamywali bariery mówienia w obcym języku proponując im między innymi zajęcia z anglojęzycznymi nauczycielami (native speakerami).

Uczymy, ale także wymagamy - systematycznie nadzorujemy postępy w nauce naszych kursantów. Nasi lektorzy czuwają nad tym, aby  zagadnienia, które sprawiają najwięcej trudności zostały przez uczniów dobrze opanowane. Dbamy o przyjazną, miłą atmosferę podczas zajęć tak aby każdy uczeń, bardziej lub mniej śmiały czuł się na nich komfortowo. Pracujemy także nad rozwojem umiejętności interpersonalnych kursantów, starając się pokonywać ich wszelkie bariery osobowościowe oraz wszelkie trudności.

Codziennie doświadczamy tego, iz znajomość języka obcego daje wiele możliwości zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. Jako szkoła staramy się ukierunkować naszych kursantów, aby zdobyte przez lata nauki umiejętności językowe potwierdzali uznawalnymi na całym świecie zewnętrznymi egzaminami. Prowadzimy kursy przygotowujące zarówno do egzaminów Cambridge jak i Goethe-Zertifikat. W czasie naszej 10 letniej działalności nasi kursanci uzyskali 9 certyfikatów FCE lub IELTS z bardzo dobrymi wynikami. Niektórzy z nich rozpoczęli studia w Wielkiej Brytanii lub Niemczech.

Szkoła Języków Obcych The Best to nie tylko szkoła oferująca kursy językowe. To także organizator obozów językowych oraz letnich i zimowych półkolonii językowych. Staramy się, aby oferowane przez nas formy wypoczynku połączone z kursami językowymi dla dzieci i młodzieży były wzbogacone w liczne atrakcje i wycieczki. Nasze obozy językowe oferujemy z native speakerami, co sprzyja powstawaniu obcojęzycznej atmosfery.
Każdego, kto pragnie nauczyć się płynnie posługiwać językiem obcym zachęcamy do skorzystania z usług naszej szkoły. Dokonamy wszelkich starań, aby odnieśli Państwo sukces realizując swoje założenia.

Kornel Naruszewicz

właściciel szkoły oraz lektor