2021 Letnie warsztaty

KREATYWNE WARSZTATY W SZKOLE THE BEST

Z WYŻYWIENIEM I SUPER ATRAKCJAMI

ZAPEWNIAMY OPIEKĘ NAD DZIECKIEM JUŻ OD godz. 7.30 do godz. 16.15

Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku od 7 do 12 roku życia na tematyczne warsztaty na terenie Szkoły Języków Obcych The Best.

Dlaczego warto wziąć udział w warsztatach organizowanych przez Szkołę The Best?

• Zapewniamy profesjonalną opiekę nad Twoim dzieckiem już od godziny 7.30 rano do 16.15.

• Zagwarantujemy Twojemu dziecku rozwój poprzez zabawę, sprawimy, że Twoje dziecko nie będzie się nudzić ani przez chwilę

• Twoje dziecko weźmie udział w Innowacyjnych zajęciach lubianych przez dzieci (warsztaty eksperymentalne, plastyczne, zagadkowe gry terenowe, kulinarne, językowe).

• Zapewnimy naukę przez zabawę w gronie rówieśników, zamiast komputera, komórki czy telewizji

W PROGRAMIE

KOSMICZNY PONIEDZIAŁEK

02.08.2021

CUKIERNICZE REWOLUCJE – zamienimy się w prawdziwych cukierników. Przygotujemy odpowiednią masę, a następnie upieczemy galaktyczne babeczki. Oczywiście na koniec je pięknie udekorujemy ☺

GALAKTYCZNA WYPRAWA – obudzimy się 5 biliona kilometrów od Ziemi… Pytanie – którędy do domu? Czeka na nas super gra zagadkowa!

ZWIERZAKOWE LOVE – nasz kochany chomik wylądował przypadkiem na księżycu. Nie ma się gdzie podziać, a kolejny rejs statkiem kosmicznym na Ziemię jest za 3 tygodnie! Naszą misją będzie skonstruować dla niego hotel! Do dyspozycji będziemy mieć wiele różnych materiałów. Jak nasze hotele będą wyglądać? Wszystko zależy od naszej wyobraźni i kreatywności!

SPORTOWO - GALAKTYCZNE PRZEBOJE graliście kiedyś w siatkówkę z wodnymi balonami? Nie? To będzie świetna okazja na super zabawę w – BALONÓWKĘ! A to tylko jeden z punktów sportowych warsztatów.

NAUKOWA ŚRODA

04.08.2021

PRACOWNIA PROFESORA TEODORA - gdzie się podział naukowiec oraz dla nas NIEZBĘDNE PANACEUM? To będzie nasz cel odnaleźć odkrywcę oraz wynaleziony przez niego środek zaradczy na… (na co? niech pozostanie tajemnicą do naukowej środy ☺)

SPORTOWO - ODKRYWCZE KONKURENCJE – to będzie prawdziwa przygoda! Który team wygra? Kto będzie zwycięzcą? Czeka na nas wiele ekscytujących konkurencji, niezbędna będzie gra zespołowa i dobra komunikacja. Na zwycięzców czekają super nagrody!

BYĆ JAK NIKOLA TESLA to będzie prawdziwe inżynieryjne party! Naszym zadaniem będzie wybrać jednego ze znanych naukowców i skonstruować z dostępnych materiałów eco wynalazek. A może nasza inwencja twórcza będzie na tyle głęboka, że sami skonstruujemy nasz własny eco wynalazek?

WARSZTAT KREATYWNEGO CHEMIKA – kto nie lubi eksperymentować? To będzie niemałe wyzwanie dla KAŻDEGO z nas! Będziemy mieli do dyspozycji gamę przeróżnych surowców i zadaniem każdego z nas będzie wymyśleć SUPER EKSPERYMENT.

AFRYKAŃSKI PIĄTEK

06.08.2021

ŚWIAT OIGAMI – weźmiemy udział w artystycznych warsztatach podczas, których za pomocą, kolorowych kartek papieru skonstruujemy afrykańskie ZOO.

POSZUKIWANIA OSTATNIEGO WYMIERAJĄCEGO DRAPIEŻNIKA W AFRYCEczeka nas fascynująca podróż do Afryki. Naszym zadaniem będzie odnaleźć zagrożone wyginięciem zwierzątko. Wszystko w formie ekscytującej zagadkowej gry w terenie.

BYĆ PROJEKTANTEMzaprojektujemy wizjonerskie afrykańskie stroje. Zwisające wiązki liści lub włókien roślinnych, fartuszki czy spódniczki z traw to tylko niektóre z propozycji do zaprojektowania strojów. Na koniec czeka nas ATRYKAŃSKI POKAZ MODY.

AFRYKAŃSKIE PARTY na zakończenie naszego dnia, czeka nas imprezowa atmosfera. Przy afrykańskiej muzyce i przekąskach opowiemy o tutejszych zwyczajach, naturze oraz kulturze. Będzie bardzo klimatycznie!

• wyżywienie:

• drugie śniadanie (drożdżówka + napój) oraz obiad (drugie danie)

• warsztaty: 5 godzin warsztatów dziennie z przerwami włącznie: 9.30 - 14.30

• świetlicę:​ możliwość pozostawania dzieci pod opieką od godziny 7.30 - 9.30 oraz 14.30 - 16.15

Terminy naszych warsztatów:

02.08.2021 (KOSMICZNY poniedziałek)

04.08.2021 (NAUKOWY wtorek)

06.08.2021 (AFRYKAŃSKI piątek)

Nasza atrakcyjna cena z wyżywieniem:

119 zł za 1 dzień (możliwość zapisu na pojedyncze dni jak i na wszystkie 3)

Rabat 10% dla drugiego dziecka w rodzinie.

Akceptujemy bony turystyczne.

Zapisy TYLKO I WYŁACZNIE za pośrednictwem e-maila: biuro@szkolathebest.pl

Liczba miejsc ograniczona! – tylko 10 wolnych miejsc!

Zapraszamy!