2022 - Lądek Zdrój

 

 

Już po raz szósty jako Szkoła Języków Obcych The Best organizujemy obóz językowy i wierzymy, iż pomimo pandemii będzie on również udany jak te organizowane w ubiegłych latach. (Zapraszamy do obejrzenia video podsumowujące obóz 2019 oraz obóz 2016) Zapraszamy dzieci i młodzież na spędzenie jedenastu atrakcyjnych, pełnych przygód dni w Lądku Zdroju w Ziemi Kłodzkiej. Na obozowiczów czekają tam liczne wycieczki i atrakcje, komfortowe zakwaterowanie, 35 godzin niezwykle atrakcyjnej, interaktywnej nauki języka angielskiego, pod okiem sympatycznych zagranicznych lektorów oraz dużo dobrej zabawy.  Jako organizator dokonamy wszelkich starań, aby Państwa dzieci pozytywnie i na długo zapamiętały wakacje z naszą szkołą.

 

📌📌📌📌📌📌📌📌

Szkoła Języków Obcych THE BEST dołączyła do programu "Polski Bon Turystyczny"

W związku z powyższym miło nam poinformować, że można u nas Bon Turystyczny wykorzystać zapisując dziecko na OBÓZ JĘZYKOWY.
Nie czekaj!
Zapisz swoje dziecko już dziś!

📌📌📌📌📌📌📌📌

 

MIEJSCE OBOZU

Lądek Zdrój w Ziemi Kłodzkiej - miasto w województwie dolnośląskim u podnóża Gór Złotych, zaliczane do najstarszych kurortów uzdrowiskowych w Polsce.  Kotlina Kłodzka to niezwykle atrakcyjny rejon turystyczny w Polsce. Znajduje się tam wiele szlaków górskich o różnym stopniu trudności, liczne tajemnicze jaskinie, malownicze wodospady oraz wiele ciekawych atrakcji jakich nie znajdziemy w innych rejonach Polski.

 

WIEK UCZESTNIKÓW

Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 10-17 lat. Zajęcia językowe będą prowadzone w 3-4 grupach o różnym poziomie zaawansowania.

 

TERMIN OBOZU

13.07.2022 - 23.07.2022 r. (11 dni)

 

ZAKWATEROWANIE

 

Ośrodek wczasowy „Melafir” w Lądku Zdroju to komfortowy kompleks wypoczynkowy posiadający poza miejscami noclegowymi bogatą bazę wypoczynkową.

Na jego terenie do dyspozycji obozowiczów oddane zostaną:

 • sale dydaktyczne
 • boiska do siatkówki, piłki nożnej, stół do bilarda, ping-pong,
 • miejsce na ognisko z pieczeniem kiełbasek

Uczestnicy obozu będą zakwaterowani w pokojach 3,4,5 osobowych.

Wszystkie pokoje są wyposażone w odrębne łazienki oraz TV.

Zapewniamy pełne wyżywienie: 3 posiłki dziennie (śniadania oraz kolacje w formie szwedzkiego stołu, dwudaniowe obiady)

 

 

DOJAZD

Zapewniamy dojazd autokarem z:

 • Kostrzyna nad Odrą,
 • Gorzowa Wielkopolskiego,
 • Poznania,
 • Kościana,
 • Wrocławia

 

PROGRAM JĘZYKOWY

 

 • Program intensywnej nauki odbywać się będzie w trzech lub czterech grupach warsztatowych na zróżnicowanych poziomach zaawansowania językowego.
 • Każdy uczestnik otrzyma materiały dydaktyczne.
 • W ramach obozu zaplanowano 35 sześćdziesięciominutowych godzin samych zajęć z języka angielskiego - to podobnie jak w ciągu całego semestru kursu przy spotykaniu się dwa razy w tygodniu. Taka intensywność i interakcja możliwa jest w naszej rzeczywistości tylko na obozie językowym w czasie wakacji. 
 • Ponadto każdy uczestnik obozu weźmie udział w indywidualnej sesji z naszymi zagranicznymi lektorami.
 • Celem zajęć będzie rozwijanie umiejętności komunikowania się w języku angielskim poprzez rozwijające umiejętność i gotowość mówienia gry i zabawy językowe.
 • Udział w każdej atrakcji obozowej związany będzie z wykonaniem zadań językowych zwiększających zasób słownictwa.
 •  Pozostała codzienna komunikacja odbywać się będzie z sympatycznymi zagranicznymi lektorami w języku angielskim – to dokładnie to, czego wszystkim uczniom brakuje w ciągu tygodnia szkolnego!
 • Kwalifikacja uczestników obozu do jednej z trzech lub czterech różnych grup obozowych odbędzie się na postawie wieku oraz przeprowadzonego testu poziomującego.
 • Na koniec obozu każdy uczestnik otrzyma certyfikat uczestnictwa w obozie.

 

 

PROGRAM REKREACYJNO – WYPOCZYNKOWY

Atrakcyjna nauka języka angielskiego pod okiem native speakerów oraz stworzenie anglojęzycznej atmosfery to nasz nadrzędny cel, ale nie jedyny!  Gwarantujemy, że uczestnicy obozu nie będą się nudzić nawet przez jedną godzinę! Czeka na nich bogaty program, który dostarczy im mnóstwo dobrej zabawy i niezapomnianych wspomnień!

 

WYCIECZKA NA SZCZELINIEC WIELKI

Super wrażenia! Jak sama nazwa wskazuje będziemy pokonywać wąskie szczeliny. Szczeliniec Wielki jest najwyższym szczytem Gór Stołowych i wspaniałym puntem widokowym z którego można podziwiać teren całej Ziemi Kłodzkiej. Jego wierzchołek to ogromny, powstały w naturalny sposób labirynt z uformowanych form skalnych o wymyślnych kształtach m.in takich jak „Wielbłąd’, ‘Słoń”, ‘Wiewiórka”,  Jest to największa góra w Europie zbudowana z niesfałdowanego piaskowca. Gwarantujemy bajeczne i niezapomniane wrażenia ze spaceru między skałami i skałkami.

 

ZWIEDZANIE JASKINI RADOCHOWSKIEJ

To będą wielkie, niezapomniane emocje. Przejście tylko dla odważnych J Jaskinia Radochowska to jedna z największych i najciekawszych jaskiń w Sudetach. Powstała w Górach Złotych. Znana jest już od połowy XVIII wieku, ale wciąż kryje wiele tajemnic. Niezwykle wąskie szczeliny oraz korytarze pozwolą naszym obozowiczom poczuć smak prawdziwej przygody.

 

LASER GAME

Laserowy Paintball to zupełnie bezpieczna zespołowa gra, w której rządzą adrenalina, emocje i dobra zabawa. Ten rodzaj rozrywki to doskonała zabawa ruchowa, w której liczą się spryt, błyskotliwość oraz analiza ciągle zmieniającej się sytuacji. Podczas gry każdy uczestnik zostanie wyposażony w odpowiedni sprzęt – laserową broń oraz specjalne kamizelki. Rozgrywka odbywać się będzie w specjalnie do tego przystosowanym pomieszczeniu – laserowym labiryncie, na terenie, którego znajdują się różne przeszkody. Uczestnicy obozu będą ze sobą rywalizować zespołowo o miano LIDERA.

ENERGYLANDIA

O tym miejscu wiele nie trzeba pisać. To moc zabawy dla każdego w największym Parku Rozrywki w Polsce .
Na uczestników obozu czekają tam m.in. w strefie ekstremalnej różnego rodzaju kolejki górskie, wiele ekscytujących zjeżdżalni wodnych, wstęp do planetarium, kina 7D oraz wiele wiele innych atrakcji.

 

GOKARTY

Kto nie lubi ścigania się? Emocjonujące zawody na halowym torze kartingowym to kolejny punt naszego programu. Nie zabraknie wielu wrażeń i radości „za kółkiem” u każdego bez względu na wiek.

 

ZWIEDZANIE STAREGO MIASTA WE WROCŁAWIU

Wybierzemy się na spacer urokliwymi ulicami Starego Miasta podziwiając jego najważniejsze zabytki. Podczas zwiedzania na uczestników obozu czekają zadania do wykonania.

 

TREASURE HUNT

Zespołowa gra w terenie w języku angielskimi mająca na celu odkryć tajemnice Kłodzka lub Lądka Zdroju w postaci inspirujących zagadek oraz zadań. Do znalezienia czeka prawdziwy skarb!

 

 

 CENA OBOZU: 2899 zł

Możliwość płatności w ratach:

600 zł do 28.02.2022r.

600 zł do 31.03.2022r.

600 zł do 30.04.2022r.

600 zł do 30.05.2022r.

499 zł do 30.06.2022r.

MOŻLIWOŚĆ ZAPŁATY BONEM TURYSTYCZNYM!

 

CENA OBEJMUJE:

·         opiekę pedagogiczną i medyczną,

·         naukę języka angielskiego pod nadzorem zagranicznych nayczycieli 

·         zakwaterowanie z wyżywieniem (dziennie 3 posiłki dziennie),

·         ubezpieczenie NNW,

·         dojazd do miejsc wskazanych w ofercie,

·         dojazd do Lądka Zdrój oraz powrót,

·         wszystkie bilety wstępów i wszystkie atrakcje

 

CENA NIE OBEJMUJE: 

·       posiłku podczas pobytu w Energylandii oraz kolacji w drodze powrotnej

 

UWAGA!

1.    Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany punktów programu w przypadku skrajnie niekorzystnych warunków pogodowych. 

2.    Organizator zastrzega sobie prawo zmiany punktów programu w przypadku innych - nieprzewidzianych, niesprzyjających okoliczności.

3.    Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania obozu w przypadku nie zgłoszenia się wymaganej liczby osób lub w przypadku wprowadzenia przez władze Polski ograniczeń epidemiologicznych uniemożliwiających zorganizowanie wypoczynku dla dzieci i młodzieży. W tym przypadku wszystkie wpłacone zaliczki na poczet obozu zostaną zwrócone.

Z NAMI PAŃSTWO NIC NIE RYZYKUJĄ!

 

Jesteśmy wiarygodnym organizatorem wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Posiadamy przewidzianą w ustawie o usługach turystycznych gwarancję ubezpieczeniową - certyfikat gwarancji ubezpieczenia turystycznego oraz wpis do ewidencji organizatorów turystyki.

Zapisy: biuro@szkolathebest.pl lub pod numerem telefonu: 698 364 523

Zapisy ruszyły! Liczba miejsc ograniczona! Nie przegap okazji!

 

 
Script logo