2017 Wakacyjne półkolonie

Wakacyjne półkolonie ze Szkołą Języków Obcych The Best

ATRAKCYJNY WYPOCZYNEK TWOJEGO DZIECKA BLISKO DOMU

Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 12 roku życia do wzięcia udziału w pięciodniowej letniej zabawie na świeżym powietrzu pod dużym namiotem na terenie Szkoły Języków Obcych The Best

Dlaczego warto wziąć udział w półkoloniach organizowanych przez Szkołę THE BEST?

• Zapewniamy profesjonalną opiekę nad Twoim dzieckiem już od godziny 7.30 rano do 16.15.
  • Zagwarantujemy Twojemu dziecku rozwój poprzez zabawę, sprawimy, że Twoje dziecko nie będzie się nudzić ani przez chwilę
  • Twoje dziecko weźmie udział w Innowacyjnych zajęciach lubianych przez dzieci (warsztaty eksperymentalne, plastyczne, muzyczne, sportowe).
  • Poprzez gry i zabawy z wykorzystaniem elementów języków obcych wzbudzimy u dzieci pasję do nauki języków obcych, a także zadbamy o to, żeby dzieci poznały nowe słownictwo
  • Zapewnimy naukę przez zabawę w gronie rówieśników, zamiast komputera i telewizji

W ramach półkolonii odbędą się następujące zajęcia:

1)    Warsztaty plastyczne

Podczas zajęć plastycznych dzieci stosując różnorodną technikę rozwiną nie tylko swoją wyobraźnię, ale także zdolności manualne,
Odkryjemy dziecięce talenty oraz sprawimy, że wykonywanie plastycznych prac stanie się dla naszych pociech przyjemną aktywnością spędzania wolnego czasu.

2)    Zajęcia eksperymentalne

Nic tak nie cieszy dzieci jak ekscytujące eksperymenty chemiczne!
Podczas zajęć dzieci przemienią się w małych chemików. Odziani w białe fartuszki, okulary ochronne i rękawiczki wykonają samodzielnie przeróżne eksperymenty bawiąc się i odkrywając przy tym świat. W programie m.in. wyprodukujemy pastę do mycia zębów dla słonia, skonstruujemy wybuchające wulkany, wytworzymy uwielbiane przez dzieci gluty oraz wykonamy wiele innych ciekawych doświadczeń.

3)    Zabawy i gry planszowe

Wspólna zespołowa zabawa, a przy niej mnóstwo śmiechu. Nie zabraknie też rywalizacji oraz nagród dla zwycięzców. Zabawy i gry planszowe to przede wszystkim nauka poprzez zabawę, która sprzyja poznawaniu nowego słownictwa.

4)    Warsztaty sportowe

Sport to zdrowie, dlatego dla naszych uczestników półkolonii przygotowaliśmy wiele sportowych atrakcji:
•    Kąpiele w basenie
•    Gra w poszukiwanie skarbów
•    Gra w piłkę nożną
•    Gra w badmintona
•    Gry i rywalizacje zespołowe
•    Trampolina
•    Gra w siatkówkę

5) Warsztaty muzyczne

Nic tak nie rozluźnia naszych pociech jak rytmiczne piosenki. Podczas półkolonii zaplanowano zajęcia muzyczne, podczas których dzieci słuchając piosenek w języku obcym, nie tylko dobrze się bawią, ale także poznają nowe słówka i zwroty. A może odkryjemy wśród nich jakieś muzyczne talenty?

Podczas półkolonii zaplanowano konkursy z nagrodami!!

-        wyżywienie:
         drugie śniadanie (drożdżówka + napój) oraz obiad (drugie danie)
-        warsztaty:
         5 godzin warsztatów dziennie z przerwami włącznie: 9.30 - 14.30
-        świetlicę:
możliwość pozostawania dzieci pod opieką
od godziny 7.30 - 9.30 oraz 14.30 - 16.15

Terminy naszych półkolonii:
-        I Turnus 26.06 - 30.06.2017r.
-        II Turnus 3.07 - 7.07.2017r.

Nasza atrakcyjna cena z wyżywieniem:
380zł / 5 dni
Rabat 15 % dla drugiego dziecka w rodzinie ( 323 zł) oraz za udział w dwóch turnusach

Przykładowy program dnia:
  7.30 -  9.30 świetlica - dodatkowa opieka nad dziećmi rodziców dowożących swoje dzieci
  9.30 - 11.00 warsztaty plastyczne
11.00 - 11.10 przerwa śniadaniowa
11.10 - 12.10 warsztaty muzyczne/ eksperymentalne
12.10 - 12.40 zabawy i gry planszowe
12.40 - 13.10 przerwa obiadowa
13.10 - 14.30 zajęcia sportowe (konkursy)
14.30 - 16.15 świetlica - dodatkowa opieka nad dziećmi rodziców dowożących swoje dzieci

Uwaga! Minimalna liczba uczestników: 6 osób.
Zgłoszenia można dokonywać telefonicznie pod numerem telefonu: 698 364 523 lub za pośrednictwem e-maila: biuro@szkolathebest.pl
Liczba miejsc ograniczona!